Telefon : 0850 532 9529

STAK Kurumsal E-Ticaret Çözümleri

1 Günde SSL Güvenlik Sertifikalı + Sanal Pos ve Kargo Modülleri İle Kurulu, E Ticaret Mağazası Sahibi Olmak İçin Bize Ulaşın.

kurumsal e ticaret paket özellikleri

Yeni e-ticaret mağazası fikriniz mi var? Mağazanızı internet ortamına mı taşımak istiyorsunuz?

E-Ticaret mağazanızı sadece internet’te yayınlamıyoruz. Ayriyetten dijital pazarlama tecrübemizle  Google Adwords, Tüm Sosyal Medya platformların da sitenizin yayınlanmasına ve marka bilinirliğinizin oluşmasına katkıda bulunuyoruz.

Bize Ulaşın

e-ticaret danışmanlığı

e-ticaret mağazanızı oluştururken Google arama ağı, İnternet reklamcılığı, Sosyal Medya Reklamcılığı, Google Adwors Reklamları ve E Marketing konularında çözüm sunuyoruz.

arama motoru (SEO)

Yazılımlarımızın alt yapısı, Google, Yandex, Bing vb. gibi arama motorlarında daha hızlı yükselmesini sağlamakta, ülkelere göre seo avantajı sağlamaktadır.

responsive tasarımlar

100% Mobil Tablet Uyumlu Yazılımlarımız yeni nesil tarayıcılarla uyumludur. Chrome, Firefox, Explorer 10+ tarayıcılarda sorunsuz olarak görüntülenmektedir.

güvenilir e-ticaret

3d güvenli ödeme opsiyonuyla tüm bankalara uyumlu sanal pos ve payu, iyzico, ipara entegrasyonları. Tüm kredi kartlarına tek ve taksitli çekim gibi onlarca özellik.

Numaranınızı Bırakın Biz Sizi Arayalım

Adınız*

GSM*