Telefon : 0850 532 9529

E-ticaret

E-ticaret(SANAL MAĞAZA)

STAK Bilişim -Sanal Mağaza Türkçe ve Profesyonel Yönetim paneli sunmakta.Yönetim Panelinde Erişebileceğiniz Mağaza Özellikleri

Sanal mağazanın her yerine müdahale edebileceğiniz, ödeme ve kargo yönetim sistemini kolayca kontrol edebileceğiniz karmaşıklıktan arındırılmış sade bir yönetim paneli sizi karşılayacak.

İçerik Yönetimi :
E-ticaret mağazanızın da sadece ürün satışı yapmayacaksınız, sınırsız sayfalar, haberler ve anketler oluştuurp müşterileriniz ile daima iletişim halinda kalacasınız.Editörlerinize oluşturacağınız şirketiniz hizmetlerini tanıtan sayfaların analizlerini yaparak tercih edilen hizmetlerinizi ölçebileceksiniz. Sayfalarınızı ve sanal mağazanızı bir kulanarak arama motorlarından daha çok performans alabilirsiniz.

Sipariş ve Kargo İşlemleri :
Sipariş yönetimi ile sanal mağazanızdan yapılacak her siparişi hızlı ve kolayca yönetebileceksiniz. Sipariş durumlarını düzenleyebilir ve müşterilerinize kargo durumları veya sipariş durumları hakkında bilgi verebileceksiniz.

Site Yönetimi :
Sitenizin yönetimi ile iligli tüm aradıklarınıza ve sanal mağazanızın iletişim ayarlarını hızlıca yapılandırabileceksiniz. Ödeme yöntemleriniz, Taksik seçenekleriniz,Kargo yöntemleriniz,Site dil arayüz ayarlarınızı hızlı ve kolayca müdahale edebilirsiniz.

HTML Editor Yönetimi :
Sanal Mağazanızın Tasarım kodlarına erişebilir ve dilediğiniz değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz. Editör ve dökümantasyon yardımı ile profesyonelce düzenleme yapabildiğiniz gibi Editörlerinize talep edip bu işlemi yaptırabilirsiniz. Kod bilgisine gerek kalmadan Sanal mağazanızın tasarımında düzenlemeler yapabilirsiniz.

Tasarım Seçenekleri :
Paket özelliklerine göre birden fazla hazır tasarım seçenekleriyle dilediğiniz zaman tasarımınızı değiştirebilirsiniz. Modern ve tüm platform uyumlu alt yapısı ile müşterilerinize tüm platformlardan ulaşmasına ve satış işlemini gerçekleştirmesine olanak sağlayacak.

Neden biz?Piyasadaki E-ticaret sistemleri ile Firmamızın Karşıladığı e-ticaret paketleri gözlegörülür farkları bulunmaktadır.

Bu farkların en önemlisi her bütçeye uygun ve kurum’a özel paket özellikleridir.
Piyasanın en ideal fiyatıyla firmanızın sanal mağzasını açıp sizlerin de çağımızın gereksimlerinden eksik bırakmıyoruz.

E-ticaret Paketlerimiz aldıktan sonra sistem eğitimi ve danışmanlığınızı ücretsiz olarak sağlayacağız.

E-ticaret sistemimizin  toplam 7.000.000+ Ziyaretçiyi destekleyen sistemlerde çalışmaktadır.
Hiç bir şekilde teknik sıkıntılar size rahatsızlık vermeyecek ekibimiz tarafından güncel olarak incelenecektir.

Küçük ve büyük firmalar için kısa vadede çok az risk, uzun vadede ise maliyet açısından çok faydalı bir seçenek olacaktır.